Tři šálky

6. května 2011 v 13:25 | whatshername |  Fanfic - SuJu

Nooo... chtěla jsem SickMuse (ale i sama sobě) dokázat, že povídka na trojku nemusí být vždy úplně úchylná... a ano, nemusí. Jenže...
Snažila jsem se, aby to hýřilo roztomilostí, ale mám dojem, že z toho hýří akorát naprostá blbost. xD

Postavy: Super Junior KRY


Yesung se zavrtěl a pevně se přitiskl ke spícímu Wookiemu. Kyuhyun z druhé strany udělal to samé. Podívali se na sebe a beze slov dohodli, že svého Wookieho nechají spát. Láskyplně sledovali jeho klidný obličej. Yesung za chvíli zvedl hlavu a pohladil Kyuhyuna po vlasech. Ten se začervenal, jako pokaždé, když se s ním Yesung mazlil. Po čtyřech k němu přilezl a něžně Yesunga políbil. Yesung si ho přitáhl a rychle převzal kontrolu. Jejich jazyky se vášnivě proplétaly, když tu Yesunga někdo zatahal za tričko. Přerušil divoké líbání s Kyuhyunem a otočil se na mžourajícího Ryeowooka.
,,Už jsi vzhůru?" Usmál se.
,,Hrozně mlaskáte," zamumlal Ryeowook ospale.
,,Nejvyšší čas, zamlaskat si s námi," navrhl Yesung se smíchem. Kyuhyun se roztomile zasmál, Ryeowook se o nic míň roztomile začervenal a Yesung zaradoval, že má takové dva slaďoušky. V tom jejich zvláštním trojčlenném vztahu byl nejdominantnější a jeho miláčci byli pro každou špatnost, pokud ji vymyslel on. Čehož si také bohémsky užíval. Byl si plně vědom, že ho oba mladší chlapci úplně zbožňují. A věděli to i ostatní. Mezi členy Super Junior nebyl jediný, který by nevěděl, že to ti tři spolu táhnou.
Ryeowook natáhl ruce, jasný signál pro chci pusu. Yesung mu jeho přání moc rád splnil a když se od sebe trochu odtáhli, políbil Wookieho i stále se červenající Kyuhyun.
,,Zítra máme celý den volno. Co budeme dělat?"
,,Válet se v posteli!" Natěšeně vypískl Wookie.
,,Ne! Já chci hrát Starcraft!" Zavrčel nesouhlasně Kyu a jejich neústupné pohledy se střetly.
,,No tak, no tak," uklidňoval Yesung rychle situaci. Ti dva mu najednou připomněli mláďata divoké šelmy, jenž se perou o kousek syrového masa.
,,Kdo říká, že nemůžeme dělat obojí?" Mrkl na své roztomilé tygříky. Ti vydali jakýsi sladký zvuk věrně se podobající zavrnění a mazlivě se k Yesungovi přitulili. Yesung se pohodlně opřel o rám postele, přitáhl si oba mladší chlapce tak že leželi s hlavou v jeho klíně a něžně je začal hladit po vlasech. Netrvalo dlouho, a oba mladší zpěváci usnuli. Yesung taky na chvíli zavřel oči, ale pak se tiše protáhl do kuchyně, udělat tři šálky své milované kávy.
,,Dobré ráno," pozdravil Kangina, Sungmina a Shindonga, kteří seděli u stolu.
,,Už zas děláš ty kávy tři?" Optal se Sungmin s plnou pusou ovesných vloček.
,,Ano, jako vždy," usmál se Yesung.
,,Nechápu, proč to děláš, když Kyuhyun ani Ryeowook kafe nepijou. Kangin hyung, podej mi mlíko, prosím," dožadoval se Sungmin.
,,Ty ještě spíš?" Drknul do něj, když se nedočkal ani mlíka, ani ničeho jiného.
,,Nebo už zase?" Zasmál se Yesung, načež popadl tác se třma šálky kávy a vrátil se ke svým spícím tygříkům.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SickMuse SickMuse | E-mail | 6. května 2011 v 13:31 | Reagovat

Já vím, že povídky na trojku nemusí být úchylné! Já včera četla Ryeowook/Yesung/Henry a bylo to romantické xD

2 Naddi Naddi | Web | 6. května 2011 v 14:42 | Reagovat

No, ja vlastne poviedky na trojky obyčajne ani nečítam, či už úchylné, alebo neúchylné, ale toto je zlaté, fakt n_________n Žiadna blbosť! xD

3 Kyu Kyu | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 21:07 | Reagovat

ten konec to zabil :D ale je to cute^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama