Satellite Mind

6. dubna 2011 v 18:20 | SickMuse |  Crossover
A/N: Oficiálně závislá na tomhle páru :)

Tablo/Taemin
Satellite Mind
...stare up at the ceiling, hiding and revealing...
Je to už asi týden. Nepočítám to, snažím se to vymazat z hlavy. Key schoval můj mobil, kalendář a nekupuje noviny. Myslí si, že je to pro mé dobro. Abych pravdu řekl, určitým způsobem to pomáhá, vědět, že se někdo stará. Onew tady byl včera. Dlouhou chvíli mlčel, než mi předal večeři a urychleně odešel. Tak jsme dnes s Kyem měli kuře. Vážím si toho, že mi dělá společnost. Už od první chvíle Tabla neměl rád, měl jsem mu věřit...
***
...and heard you fuck through the wall, I heard you fuck...
S Tablem jsme se poznali náhodou, když jsme s Kyem a Minhem vyrazili do klubu. Potkali jsme Eunhyuka, Minhova bratrance, který nás seznámil s Tablem. Už od prvního pohledu mě k němu něco táhlo. Měl na sobě prosté džíny a koženou budnu, kolem krku šálu a na očích brýle. Vypadalo to, že je na odchodu. Pak se podíval na mě a jakoby se rozmyslel, přisedl si k našemu stálu a pomalu se zase začal svlékat. Od té doby jsme se několikrát sešli, občasné setkání se změnila na propovídané noci a společné sledování filmů. Byli jsme spolu pět měsíců. Nikdy jsem necítil, že by náš vztah byl stereotypní (ani v posteli, o to se Tablo postaral), a vždy jsme našli nějaké společné téma. Proto mě dost šokovalo, když jsem jednoho dne přišel domů (tak trošku jsme spolu bydleli), a našel v naší posteli Tabla s jiným mužem. Eunhyukem, abych byl přesný.
***
...I'm not suicidal, I just can't get out of bed...
Můj bratr Jonghyun mě omluvil ve škole, abych se mohl v klidu vzpamatovat. Key mě přestěhoval k sobě a já se nebránil. Celé dny jsem proležel v posteli, zíral do stropu a přemýšlel, co jsem udělal špatně. Jednou, když Key musel narychlo odejít, jsem se rozhodl vstát a trošku obhlédnout byt, který se na těch pár dní stal mým útočištěm. A tak se stalo, že jsem našel svůj mobil, v kuchyňské skříňce vedle dóz se solí a pepřem. 24 zmeškaných hovorů od Tabla a 16 nových zpráv. Všechny měly stejný kontext: Omlouvám se, byl to úlet. Prosím, ozvi se mi.
Bylo mi špatně od žaludku. Jak se opovažuje mi něco takového napsat? A co bylo nejhorší, pořád jsem ho nemohl dostat z hlavy.
***
...I can feel your ghost when I'm alone...
,,Pusť mě dovnitř, idiote! Musím ho vidět! Chci s ním mluvit!"
Z lehkého polospánku mě vyrušil Tablův hlas. Určitě jsem blouznil, správně? Ale Keyův křik mě vyvedl z omylu.
,,Padej z mého bytu! Už tak jsi mu dost ublížil, chceš to udělat ještě horší, než to je?!"
Měl jsem pocit, že pokud hned nevstanu a neukážu se na chodbě, budu toho litovat. Část mě umírala touhou znovu vidět Tablovu tvář, cítit jeho silné paže kolem mého těla.
Aniž bych si pořádně uvědomoval, co dělám, vyskočil jsem z postele a vyklouzl ze svého pokoje. Uviděl jsem ho okamžitě, zrovna byl pár kroků od mých dveří. Znovu ho vidět po těch pár trýznivých dnech bylo uvolňující. Přese všechno, co se stalo, jsem měl chuť se schovat v jeho náručí a vše mu odpustit. Když mě zaregistroval i Tablo, tvář se mu rozjasnila a napřáhl ruce, jako by mě chtěl obejmout. Pak se zarazil, uvědomil si naši situaci a zase se odtáhl. Zamračil jsem se. Na co čeká? Až pak jsem si všiml temných kruhů pod očima, které značily, že Tablo špatně spal. Také bylo vidět, že měl na sobě stejné oblečení už pár dní. Mohl bych přísahat, že to samé, které jsem viděl rozhozené na podlaze, když....když....
Z úst my vyšel vzlyk. A další. Najednou jsem se nemohl ovládat, z očí mi tekly slzy a jediné, co jsem mohl udělat, bylo vrhnout se na Tabla, obtočit ruce kolem jeho krku a nohy kolem jeho pasu, a brečet.
,,Ššš, Taeminnie, nebreč. Je mi moc líto, co jsem provedl. Byli jsme oba opilí a já si ani neuvědomoval, co dělám. Vím, že to není žádná omluva, ale udělám cokoli, abys mi odpustil."
,,Prostě mě d-drž," prosil jsem ho a Tablo mě držel ještě pevněji. Sice nikdy nezapomenu, co mi provedl, ale bez něj nemůžu žít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naddi Naddi | Web | 6. dubna 2011 v 19:15 | Reagovat

To je krásne C: Také... Také citlivé. A citlivé vôbec nie je slovo, ktoré chcem použiť xD Sakra, ja, rodená poetka, mám problémy so slovnou zásobou vždy vtedy, keď ju najviac potrebujem. Skrátka krásne, také jednoduché a emotívne zároveň :3 Myslím, že budeš ďalšia autorka, ktorú budem čítať pravidelne :D Och, áno, samozrejme, a rada ťa spoznávam. xD

PS: máte dokonalý design *__________*

2 SickMuse SickMuse | E-mail | 6. dubna 2011 v 19:23 | Reagovat

Moc děkuju:) A taky tě ráda poznávám.

3 angel in disguise angel in disguise | 6. dubna 2011 v 22:25 | Reagovat

naprosto Dokonalé.. A jen tak mimochodem, kdo je Tablo? x)

4 whatshername whatshername | 6. dubna 2011 v 22:55 | Reagovat

Bože, to je to nejlepší, co mě mohlo před spaním potkat. Jestli se mi po takové roztomilosti nebude zdát něco pěkného, tak už fakt nevím. xD
No, popravdě, čtu to už podruhé, protože jsem odpoledne na comp nemohla a jak jsem byla zvědavá, šla jsem na internet v mobilu. A bo se mi to děsně moc líbí, musela jsem si to teď přečíst znovu. Úžasně napsané, drahá.
Z Keyovy věty -  ,,Padej z mého bytu!" jsem dostala záchvat. Jsem si vzpomněla na jednu podobnou větu.. xDD
A žeru tě za to, že to má happy end. Miluju štastné konce. Ach...

5 Shiori Akira Shiori Akira | Web | 7. dubna 2011 v 7:51 | Reagovat

přemýšlím zda si to mám přečíst, jelikož je TAeminnie můj nejoblíbenější korejec.. a nejroztomilejší!! :) ale neznám toho druhýho.. no to je jedno :)

6 Shiori Akira Shiori Akira | Web | 7. dubna 2011 v 8:00 | Reagovat

no tak sem si to přečetla... moc hetký.. sem se skoro rozbrečela.. hned se mi na tu fyziku půjde s krásnějším pocitem.. já sem tak happy ... děkujíí ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama