Na rozloučenou

3. dubna 2011 v 21:22 | SickMuse |  Nezařazené
Povídka napsána podle dílu Dr. House 6.19 Choice.,,Jsem doma!"rozléhalo se chodbou. Cotterovi připadala najednou nějaká tišší, prázdná. Stáhl si z ramen kabát, pověsil ho na věšák, poté si odmotal z krku šálu a vykročil hlouběji do bytu. První, co zaujalo jeho pozornost, byl velký tmavý kufr stojící u dveří do obývacího pokoje. Zamračil se. Ted někam odjíždí? Doufal, že ne. Už tak dnes celý den na něj myslel a postrádal ho. Pokaždé, když měl nějakou nudnou přednášku, prohlížel si na notebooku jejich společné fotky. Ale poslední dobou mu uvízla v hlavě jedna myšlenka. Jejich první sex. Jeho nejšťastnější okamžik. Vzpomínal na hebkost Tedovy kůže, lačnost jeho rtů a přijemné teplo, které cítil vedle sebe, když usínal. Od té doby se spolu milovali ještě mnohokrát a bylo to čímdál lepší.
,,Tede?!" Žádná odpověď. Vyběhnul schody nahoru a zamířil do jeho pokoje. Jeho spolubydlící byl skloněný nad dalším ohromným kufrem a skládal do něj knížky.
,,Teddy?" Cotter byl zmatený. Proč se balil?
,,Cottere." Ted se k němu otočil, ale nedíval se mu do očí. Cotterovi se něco nezdálo, něco je špatně. Ale co?
,,Co se děje?" zeptal se Cotter. V hlavě mu blikala výstražná světla, srdce mu bilo jako o závod. Bál se odpovědi.
,,Stěhuju se," zněla odpověď. Cotter stále nezískal s Tedem oční kontakt.
Cotterovo srdce vynechalo pár úderů, pootevřel ústa, aby něco řekl, ale hlas ho zradil. Dokázal jen stát a nechápavě na něj civět.
,,Proč?" dostal ze sebe nakonec.
,,Prostě se stěhuju." Ted ho obešel a z koupelny začal sbírat zbytek svých věcí.
,,A co my?!" nechápal Cotter. Nechtěl chápat. Proč mu to dělá?
,,Já nejsem gay!"
,,Ty sám tomu doopravdy nevěříš!"
,,Byla to chyba." Zbabělé zašeptání.
,,Chyba? Tede, já tě miluju!" Chytl Teda za paži a surově ho k sobě přitáhl.
,,P-pusť mě," vykoktal ze sebe.
,,Ne." Cotter si přitiskl svého přítele blíže a spojil jejich rty v zoufalém polibku. Ted se snažil bránit, ale po chvíli to vzdal a obtočil paže kolem Cotterova krku. Cotter se do polibku usmál a začal ho tlačit k posteli. Opatrně, jako by byl z porcelánu, Teda položil na saténové povlečení a lehl si na něj. Začal mapovat jeho tvář drobnými polibky, zatímco si hrál s knoflíky jeho košile.
,,Cotttere," zasténal Ted a sám začal svlékat Cottera z jeho oblečení.
****
Ted hluboce sténal a vzdychal, když do něj jeho milenec přirážel. Nohy obtočil kolem Cotterových boků a vycházel mu vstříc. Zabořil ruku do jeho vlasů a přitáhl si ho do polibku.
Cotterovi bylo jasné, že tohle není jen tak. Že něco nehraje. Ale těšil se Tedovy blízkosti a opájel se zvuky, které vydával.
****
Poslední pohled, poslední políbení a poslední věc přidána do kufru. Dopis zanechaný na nočním stolku a jediná slza stékající po Tedově tváři. Nezlob se , lásko. Nemohl jsem jinak.
A definitivní konec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama