Gimme a sign (1/?)

20. dubna 2011 v 21:41 | SickMuse |  SuJu
Páry: EunHae, HanChul, ?Taemin/Leeteuk?, a později i další :)1. Gimme a sign

,,Ať na mě ten idiot neciví!" Stěžoval si Hyukjae Taeminovi během oběda. Ruce se mu pod stolem sevřely v pěst, jen když pomyslel na Yesungovo jméno.
,,Budeš to muset vydržet," zašklebil se Lee Taemin. ,,Vlastně se mu nedivím. Zesměšnil jsi ho před celou třídou, to bude chtít odplatu." Hyukjae nechápavě pohlédl na svého nejlepšího přítele. Neměl by být spíše na jeho straně, než se zastávat toho šmejda?
,,Je mi jedno, co si ten kretén myslí, že udělá. Ještě jednou na mě ukáže ten jeho nechutnej ksicht a půjdu mu ho rozbít!"
,,Uklidni se. Mimochodem, Leeteuk o tom ví." Leeteuk, neboli Park Jungsu, byl ředitel jejich školy. Velmi zvláštní muž, pokud byste chtěli Hyukjaeho názor. Pořád chodil v bílé barvě a mohli jste klidně říct, že je to ztělesněný anděl. To asi přitahovalo všechny dívky (i chlapce) na škole. Jako třeba Taemina, který kdykoli mluvil o Leeteukovi, měl v očích zasněný výraz.
,,Přestaň si představovat nemravné scény s naším ředitelem a radši jez, přijdeme pozdě na další hodinu."
,,Já nemám žádné nemravné představy o Teukiem, proboha!" Zhrozil se Taemin. Hyukjae se na něj pochybovačně zašklebil a směrem k Yesungovi vztyčil svůj prostředníček.
,,Ty jsi nepoučitelný," kroutil hlavou mladší chlapec. Hyukjae ho ignoroval, zvedl svůj tác a šel vyhodit zbytek jídla.
,,A taky bys neměl plýtvat jídlem, Hyukie!" ozval se najednou Taemin vedle něj. ,,Víš jak děti v Africe tr-"
,,Citlivko."
,,Jen proto, že se zajímám o něco jiného kromě sebe? Měl bys to taky zkusit, třeba bys pak měl víc přátel!" S tím se otočil a nasupeně si to namířil ven. Daleko ale nedošel, jelikož hned u stolu s limonádou vrazil do ředitele.
,,P-promiňte, Te-, pane řediteli!"
,,Lee Taemin?" zeptal se Leeteuk a se zájmem Taemina pozoroval. Proč si nikdy nevšiml, jak je jeho oblíbenec tak sladký. A jak se červená! Neměl by takto přemýšlet o svém studentovi, představovat si, jak leží na jeho posteli a-
,,Jungsu! Jungsu! JUNGSU!" Tělocvikář Lee Jinki, pro kolegy Onew, na Leeteuka zuřivě mával a usmíval se od ucha k uchu. ,,Jungsu! Všiml jsem si, že jsi mi konečně objednal ty nové pálky na badminton! Děkujuuu..." Onew se vrhl Leeteukovi kolem krku a mumlal děkovná slova.
Taemin jejich střetnutí sledoval s vykulenýma očima, než se ublíženě odplížil na další hodinu.
*
,,Co dělá teď?" dotíral Donghae, přitisknutý ke zdi, skrčený, aby ho nešlo vidět oknem. Jeho kamarád Heechul tím oknem lehce nakukoval k Hyukjaeho stolu.
,,Povídá si s mým bratrem. Vážně Hae, nechápu, jak jsi mě mohl do tohohle zaplést. Špehovat mého mladšího bratra a tu tvou opici-"
,,Neříkej mu tak!"
,,Nevyhýbej se pravdě, má úplně opičí rysy!"
,,Všichni jsme přece z opic!"
,,Já tedy rozhodně ne!" ohradil se Heechul. ,,Počkej! Jdou vyhodit jídlo. Asi se pohádali. Můj bratr teď mluví s Leeteukem?!"
,,Jé, toho jsem dlouho neviděl! Ale to teď není důležité, rozumíš Hee?"
Heechul namíchnutě nakopl Donghaeho pozadí a sykl: ,,Jungsu si požitkářsky prohlíží mého bratra a já to mám prostě ignorovat?!"
,,Požitkářsky? Co je to za výraz?"
,,Mlč, rybo!"
*
Hyukjae prošel kolem Taemina s ředitelem a zamířil do třídy. Chodby byly prázdné, jelikož už dávno zvonilo a Hyukie přidal do kroku. Ta hádka s Taeminem ho trošku mrzela, ačkoli to u nich nebylo neobvyklé, právě naopak. Ale zrovna tento den, kdy si to zavařil u Yesunga, potřeboval oporu. Yesung Hyukjaeho provokoval už od začátku roku a Hyukjae teprve teď sebral odvahu se bránit. Prozradil celé třídě, že chodí s Leeteukovým synovcem Ryeowookem. A podle všeho už to drahý ředitel ví, což znamená, že se Yesung brzy objeví v ředitelně. Spolužáci se mu budou vysmívat a nazývat ho teploušem. A Hyukjaemu zase po škole nakopou zadek. Yesung a jeho parta přátel, Kyuhyun, Shindong a Kangin. Jak moc se netěšil na cestu domů.
*
,,Támhle je Hannie! Zrovna nakládá Leeteukovi na talíř oběd!"
,,Jak vzrušující," odfrkl si Donghae. ,,Co dělá Hyukie?"
,,Ten už tam dávno není!"
,,Cože? Ale kvůli němu tady přece trčíme!"
,,Omyl Hae, trčíme tady, protože chceš tomu svému chlapci podstrčit do skříňky milostný dopis. Pracděpodobně už začala hodina, tak co kdybychom se do toho už pustili?"
*
,,Tae? Promiň za to, co jsem řekl předtím v jídelně," šeptl Hyukjae chlapci sedícímu před ním. Taemin se na něj otočil a se smířeným výrazem pokrčil rameny. ,,V pohodě."
Jakmile zazvonil zvonek, Hyukjae vyskočil ze svého místa a řekl Taeminovi: ,,Ještě si musím něco vyzvednut ze skříňky."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 angel in disguise angel in disguise | 20. dubna 2011 v 22:05 | Reagovat

krásné, jako vždy :) už se těším na pokračování :))

2 Lordqaa Lordqaa | Web | 23. dubna 2011 v 20:48 | Reagovat

Vtipné, ty Heechulovi poznámky mě vždycky srazí na kolena :D Jen tak dalej :D

3 Naddi Naddi | Web | 24. dubna 2011 v 18:45 | Reagovat

Vyzerá to super! >:3 Už sa teším na pokračovanie. To striedanie deja je zaujímavé ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama