Flower Rock

17. dubna 2011 v 20:00 | whatshername |  Fanfic - SHINee
Úvodem dotaz mířený k mé spoluadmince... můžu se zítra po škole stavit? Píšu to sem, protože nemám kredit a momentálně se mi nechce přihlašovat na mail. xD

FT.Island - Flower Rock
Pár: Key/Taemin
Bylo horké letní odpoledne a Taemin se krčil u mrazáku. Vytáhl všechny druhy zmrzliny, které doma měli a položil je na tác. Pak se na jeho rtech vytvořil tajemný úsměv, jenž tam zůstal, až dokud neotevřel dveře svého pokoje a nevklouzl dovnitř. Tác položil na stůl a zavřel za sebou dveře. Hra mohla začít, usmál se znovu a mlsně pohlédl na svého miláčka. Key seděl na židli, na čemž nebylo nic zvláštního. Měl ale spoutané ruce a zavázané oči, což už se zvláštností nazvat dalo.
,,Taeminie?"
,,Pšt," položil mu na rty prstík a Key do něj hravě kousnul. Taemin ucukl a otevřel víčko jedné zmrzliny. Podíval se na obal. Čokoládová. To bude lehké, pomyslel si a nabral studenou hmotu na lžičku.
,,Otevři pusu," poručil Keyovi. Ten, plný očekávaní co se bude dít, okamžitě poslechl. Taemin si dal lžičku do pusy a slízl zmrzlinu, kterou však nepolkl a rychle se příblížil ke Keyovi. Zmrzlina se rozpouštěla rychleji, než Taemin předpokládal, tak na nic nečekal. Key strnul, když ucítil Taeminův jazýček ve své puse. Ten jazyk byl neobvykle sladký a studený. V tom mu to došlo a vzrušeně rozhýbal i ten svůj, aby své chuťové pohárky potěšil ještě trochou té sladkosti. Taemin se však odtáhl. ,,Co…?," zabručel Key nespokojeně.
,,Musíš hádat co to bylo."
,,Čokoláda?"
,,To nestačí," trápil ho Taemin.
,,Čokoládová zmrzlina."
,,Správně. A teď?"
,,Hmmh. Ah," zasténal Key. Bylo dost těžké soustředit se na chuť zmrzliny, když v jeho puse rychle kmitá ten zlobivý jazýček.
,,To byla malinová," hádal Key nejistě.
,,Ne. Zkus to ještě jednou," řekl Taemin a už měl v puse další porci. Jazykem obaleným v borůvkové zmrzlině se otíral o Keyův jazyk a po chvilince pocítil, že mu po bradě stéká slina. Jeho nebo Keyova, těžko říct. Odtáhl se a otřel ji.
,,Tae... rozvaž mě," zašeptal vzrušeně Key. Kdyby neměl svázané ruce, Taemin by si s ním tak dlouho nehrál. Udělal by mu to hned a tady, přímo na té židli. Jen kdyby měl volné ruce…
,,Taemine!"
,,Dobře, dobře." Nejdřív mu sundal šátek z očí, pak uvolnil ruce. A pak ho Key prudce strhl na podlahu.
,,Připrav se na to, že si nejmíň týden nesedneš Taeminie."
V zápalu vášně úplně zapomněli na zmrzlinu. Na tu si vzpomněli až o několik hodin později, když leželi v posteli a z kuchyně k nim dolehl Minhův naštvaný hlas kříčící: "Kdo sakra snědl všechnu zmrzlinu?!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lordqaa [ki:ta] Lordqaa [ki:ta] | Web | 17. dubna 2011 v 20:12 | Reagovat

Tak to je moooc xD Dokážo to ještě více zlepšit náladu, než ji mám teď :DD Tak jdu vám prohrabad blog- s dovolením :DD A těším se na další povídky :DDD

2 Naddi Naddi | Web | 19. dubna 2011 v 15:09 | Reagovat

To je tak milé :D Až neuveriteľne milé... Až som dostala na tú zmrzlinu chuť xDD A pesničku som si tiež dostatočne užila *___* *zhodou okolnosti sa asi predvčerom vďaka istému zlatíčku zaľúbila do F.T.Island xDDD* Krásne ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama