Waiting

25. března 2011 v 17:05 | SickMuse |  Crossover
Eunhyuk/Jung Min (SS501)

Waiting

Potkali se náhodou v kině - Eunhyuk marně čekal na svého přítele, zatímco Jung Min prostě nechtěl v pátek večer zůstávat doma. Jung Mina okamžitě zaujmul starší chlapec, opíral se o stěnu a s našpulenými rty hleděl do svého mobilu. Co chvíli nad něčím pozvedl levé obočí, než si povzdechl a zvedl pohled od obrazovky. Jejich oči se střetly. Jung Min se neodvážil ani dýchat, když si to chlapec zamířil k němu.
,,Čekáš na někoho?" zeptal se.
,,Vlastně už jsem se chystal jít dovnitř. A ty?"
,,Sám," pousmál se Jung Min. ,,Ale nepohrdnu společností."
,,Dohodnuto."
Celý film, který se ukázal jako nepovedená tragikomedie, spolu Eunhyuk a Jung Min propovídali a když začaly závěrečné titulky, Jung Min poprosil Eunhyuka o jeho číslo. Jejich první rande bylo den poté. Poté, co spolu povečeřeli v restauraci a prošli se po ztemnělém městě, Jung Min se konečně zeptal na to, co mu vrtalo hlavou celou noc.
,,Hyukie? Na koho jsi včera čekal před tím kinem?" Eunhyuk dlouho neodpovídal, než se zhluboka nadechl a vysvětlil: ,,Na mého přítele. Čekal jsem v tom mrazu půl hodiny a pak mi přišla esemeska, že se se mnou rozchází."
,,To je mi líto, Hyu," Jung Min pohladil Hyukieho po vlasech a lehce ho políbl na čelo.
,,Vlastně jsem rád, že to takhle skončilo. Kdybych na toho blbečka nečekal, nepotkal bych tebe."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 whatshername whatshername | 25. března 2011 v 20:37 | Reagovat

Ha, už jsem doma. jsem rychlá, což? Don't Don mě pohánělo. xD
Jsem si to musela znovu přečíst... nevím čím to, ale i když je to tak krátké, hrozně se mi to páčí. Však víš, jak jsem ti to říkala... sladké. *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama