Sanity

24. března 2011 v 20:29 | whatshername |  Fanfic - SuJu
Fakt netuším, kdy jakože doděláme ty rubriky... no, to je fuk. xD

Niceland - Sanity
Páry: Ryeowook/Yesung (Super Junior)
Ryeowook/Jaejoong a naznák Jaejoong/Yunho (DBSK)


Jak můžeš být ten jediný? Ptá se Ryeowook pokaždé, když ho Yesung podvede. Jednou s holkou, jindy s klukem, na tom vlastně nezáleží, bolí to vždy stejně...

Seděl jsem na posteli, na naší posteli, a střídavě sledoval hodiny, dveře a podlahu. Dveře, hodiny, podlaha. Yesung byl celý večer pryč. Zase. Nechtěl jsem ani pomyslet, kde a s kým je... protože narozdíl ode mě - blce kterej na něj od šesti čeká - on určitě není sám. Dnes má svátek, tak jsem udělal večeři (která osaměle stojí na stole) a naivně doufal, že si uděláme pěkný večer. Někdy mám opravdu chuť, vysmát se své naivitě do ksichtu. Klaply domovní dveře a já vyběhl do haly. Yesung se opíral o stěnu a zouval si boty. Na jeho rtech hrál úsměv.
,,Ahoj," pozdravil jsem ho, snažíc se nevybouchnout. Jen kývl hlavou, prošel kolem mě jakobych byl jen vzduch a zřejmě chtěl jít do koupelny. Chytil jsem ho za paži a hrubě jej otočil k sobě.
,,Pusť, to bolí!"
Jen jsem zesílil stisk. Kam jsi mě to dohnal, lásko? Je mi jedno, když ti ubližuji a co víc, své činy obhajuji tím, že ty mi ubližuješ také.
,,Kde jsi byl?!"
,,A co je ti do toho!" Zaječel na mě a já strnul. Tohle jsem nečekal. Bylo to jako čerstvě nabroušená břitva, jenž zasáhla mé srdce. Pustil jsem ho a on se zabouchl v koupelně. Sklesle jsem vešel do ložnice, popadl svou peřinu a šel si lehnout na obývákový gauč. Tu noc jsem nemohl spát. Měl jsem ne jen nalomené srdce, ale i nesmírnou chuť na sex. Hodně nerad jsem si to přiznával, ale bohužel to byl fakt.
Když jsem se ráno chystal na rozhovor pro Sakura rádio, Yesung ještě spal. Věděl jsem, že má nějaké focení, ale nevzbudil jsem ho. Ať si zaspí. Za pár minut stál před domem taxík, který mě odvezl do rádia. Tam mi nabídli kafe a požádali, ať chvíli počkám že ještě natáčejí rozhovor se SNSD. Doufal jsem, že je nepotkám. Všechny byly hrozně namyšlené a hlasité. Někoho jsem tam však přece jenom potkal. Jaejoonga. Dlouho jsem ho neviděl, přesně od léta 2009. Tehdy jsme s jeho skupinou, mojí a klukama ze SHINee nazpívali Seaside. Na tu dobu jsem vzpomínal rád. Byli jsme s Yesungem čerstvě zamilovaní a měli jsme pocit, že je život úžasný. O měsíc později, mě prvně podvedl...
Zpět do přítomnosti, seděl jsem na židli před studiem a s kávou v ruce jsem čekal, až mě zavolají k rozhovoru. Právě jsem se začínal slušně nudit, když se otevřely jedny dveře a vylezl z nich on. Zavolal jsem na něj, on se usmál a přišel ke mě. ,,Dlouho jsme se neviděli. Máš se?" Navázal jsem řeč.
,,Skvěle a ty?" Zazubil se na mě.
,,Bylo i líp," zamumlal jsem.
,,Chceš si promluvit?" Nabídl.
,,Jsi hodnej. Co děláš potom?"
,,Mám volno."
,,Já taky. A zvu tě do cukrárny."
Roztomile mu zasvítili oči a sladce se usmál. Bylo mi jasné, že se svou slabostí pro sladké mé pozvání neodmítne. ,,Počkáme se před rádiem," usmál se, mávl a rozkošně odklusal. Nejdřív roztomile, pak sladce a teď rozkošně? Jak to o něm přemýšlím, proboha? Ale to určitě jen proto, že je typ jako můj Yesung. Konečně mě zavolali a půl hodina rozhovoru začala. Naštěstí uběhla rychle a já mohl jít. Jaejoong už tam stál a čekal na mě. Proč jsem měl pocit, jakobych šel na rande? Možná ta cukrárna nebyla dobrý nápad...
Ta cukrárna určitě nebyla dobrý nápad, blesklo mi hlavou, když jsem se nad ním v hotelové posteli skláněl a hladově líbal jeho rty. Ani nevím, kdy přesně se obyčejná přátelská schůzka zvrtla v divoký žár dvou roztoužených milenců. Pomalu jsem nás zbavoval oblečení, přičemž jsem žádnou nově odhalenou část Jaejoongova těla neopoměl zasypat polibky. ,,Yunho."
Zarazil jsem se a překvapeně na něj koukal.
,,Promiň. Ale co ty? Děláš to se mnou jen protože jsem podobný Yesungovi, ne snad?"
Neodpověděl jsem a prudce přirazil. Jaejoong zaryl nehty do mých zad.

,,Hej... proč jsi předtím zašeptal Yunhovo jméno?"
,,No... miluju ho," přiznal.
,,A řekl jsi mu to?" Chtěl jsem vědět. Zatřásl hlavou.
,,Yunho má přítelkyni. A líbí se mu holky. Nikdy mě neobejme jinak, než jako kamaráda," v jeho hlase zaznívala úzkost, zklamání a smutek...
Něžně jsem přitiskl jeho hlavu na svou hruď a pečovatelsky jej hladil po vlasech. To bylo jediné, co jsem pro něj teď mohl udělat. Brečel dlouho. Až jsem se bál, jak moc ho potom bude bolet hlava. Konečně usnul a já chvíli po něm.
Vzbudil jsem se o půl deváté. Jaejoong ležel vedle mě a klidně oddechoval. Potichu jsem se oblékl a na kousek papíru napsal krátký vkaz.
Jae,
je to hrozná ironie, ale díky tobě jsem si uvědomil jak moc Yesunga miluji a že ho nikdy nechci ztratit. A ty, mazej za Yunhem a pověz mu, jak moc pro tebe znamená. Nemůžeš vědět na čem jsi dokud to nezkušíš, no ne? Prosím, nemysli si o mě, že jsem tě jen tak využil. Nemusíš tomu věřit, ale záleží mi na tobě a chci, abys byl štastný.
Ryeowook
Položil jsem tužku a přečetl si to po sobě. Málem jsem to skrčil a hodil do koše, ale nakonec jsem to neudělal. Vypadnout jen tak, by bylo mnohem horší, než tu nechat tenhle pitomý (ale upřímný) vkaz. Popadl jsem svojí koženou bundu a tiše zmizel nejen z hotelu, ale v podstatě i Jaejoongova života.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SickMuse SickMuse | E-mail | 4. dubna 2011 v 18:56 | Reagovat

Donutila jsem se to přečíst nebo jsem se spíše šíleně nudila. Každopádně, zlato, je to úžasné! Slibuji, že už tě nebudu trápit a budu číst vše, co mi naservíruješ (proč mi to zní úchylně?:))

2 NiYU & Daga NiYU & Daga | 7. dubna 2011 v 14:02 | Reagovat

OO :D:D tak to bylo supr :D:D:D
pani...a taky pises Na couples !!
*noseblood * ja jsem tak rada xDDD a supr supr povidkaaa !!!!!!!!!!!!!! :)))))))
A jeste suprovejsi blog !! :)))

3 Kyu Kyu | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 21:17 | Reagovat

to je pěkný^^ nikdy bych nevěřila tomu,že se by se mi líbil Ryeowook s Jaejoongem :D moc povedené^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama