Monster (2/3)

22. března 2011 v 8:00 | SickMuse |  Crossover
Taemin/Donghae
Vampire fic.

2007

Donghae slastně sal krev z Taeminova hrdla. Rudá tekutina mu stékala z koutků úst po bradě až na jeho obnaženou hruď, ale Donghae nemohl být více lhostejný. Konečně se mu splnil sen, tížící ho už několik měsíců. Když poprvé spatřil to kouzelné stvoření, šestnáctiletého chlapce Lee Taemina, přejel mu mráz po zádech. Za celý svůj život, což bylo téměř tisíc let, nepotkal krásnějšího chlapce. Výrazné dívčí rysy, světlé vlasy po ramena, věčně se usmívající obličej a jiskra života, to vše Donghaeho k Lee Taeminovi přitahovalo. Anebo snad ta vůně chlapcovy krve, která dráždila Donghaeho smysly a přímo ho doháněla k šílenství?
Jak dlouho vzdoroval své touze se na chlapce vrhnout a násilím si ho vzít, zatímco bude pít tu lahodnou tekutinu přímo z tepny. Ale nakonec odolal. Začal se s chlapcem sbližovat, stal se jeho přítelem a získal si jeho důvěru. Jediné, co kazilo jeho plán, byli Taeminovi přátelé - Choi Minho a Lee Jinki, známý jako Onew. Ti dva už od začátku Taeminovi vymlouvali vztah s Donghaem z jednoho prostého důvodu - byli to lovci upírů. Marně se snažili chlapci domlouvat, přitažlivost mezi chlapcem a upírem neznala hranice. To vše se změnilo dnes, když se jindy stydlivý a plachý Taemin rozhodl Donghaeho políbit.
Chlapcovy rty byly měkké a teplé oproti upírově ledovým. Donghae Taemina zvedl do náruče a hodil na postel, kde na něj nalehl a začal ho svlékat. Taemin se nejprve bránil, ale Donghae přejížděl jazykem po chlapcově jemné kůži, laskal ho a něžně kousal, až se Taemin poddal své touze. Všechno se odehrálo strašně rychle, v jednu chvíli Donghae vášnivě líbal a Taemina na rty a v té druhé měl své špičáky ponořené do jeho krku.
Využil Taeminovy zamlžené mysli, vzal nůž a přejel jeho čepelí po svém zápěstí. Přiložil jej k Taeminově ústům a pobídl ho, aby sal. Taemin poslechl a pil upírovu krev.
Teď bude navžy můj, pomyslel si Donghae radostně. Už nás nic nerozdělí. Nevšiml si však, že do jeho ložnice pronikli Minho s Onewem a uvědomil si svou nerozbážnost až když se mu dřevěnný kolík zaryl do srdce. Nepředstavitelná bolest projela jeho nitrem, když se jeho tělo začalo rozpadat na prach. Poslední pohled do Taeminových, teď vystrašených, očí, než zemřel.
Choi Minho se sevřeným srdcem doběhl k posteli, kde ležel nahý Taemin. Obličej měl od krve a zmítal se v křečích. Když otevřel Taemin otevřel oči a pohlédl na Minha, jen tiše hlesl ,Toho budeš litovat' než nadpřirozenou rychlostí zmizel z místnosti. Minho těžce dopadl na kolena, obličej skryl v dlaních a nechal téct hořké slzy, které ho už štípaly v koutcích očí. ,,Přišli jsme pozdě." vydal ze sebe mezi vzlyky. Jeho kamarád mu jen konejšivě položil ruku na rameno a zašeptal:,, Víš, že ho teď budeme muset zabít?" Minho dlouho nic neříkal. Tupě zíral na protější stěnu, než odpověděl: ,,Já vím."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama